Postimees võitis meediaettevõtete korvpalliturniiri

Postimehe korvpallimeeskond.
Postimehe korvpallimeeskond. Foto: Erakogu

Eile toimus Audentese spordihoones traditsiooniline meediaettevõtete turniir, kus Postimees/Eesti Meedia meeste korvpallivõistkond kaitses edukalt tiitlit.

Postimees võitis esimeses kohtumises 34:28 (esimene poolaeg 15:11) ERR'i meeskonda. Mängu pikkus oli 30 minuti jooksvat aega. Postimehe parimana viskas Postimehe finantsdirektir Tarmo Keller 20 punkti.

Teises mängus võitis Postimees Delfit 53:35 (I pa 23:26). Postimehe parimana viskas Postimehe reklaamihaldur Ando Kiidron 23 punkti.

Teist kohta otsustavas mängus võitis ERR Delfit 47:44.

Postimees/Eesti Meedia meeskonda kuulusid Tarmo Keller (finantsjuht), Marko Kross (reklaam), Ando Kiidron (reklaam), Aivar Reinap (online juht), Mihails Zavjalovs (programmeerija), Andrus Looskari (tugiteenused) ja Arthur Barsegjan (soov.ee juht).