Sool ja Kirschbaum tõusid pjedestaalile

Rauno Kirschbaum.
Rauno Kirschbaum. Foto: Erakogu

Bigbank Kuldliiga teisel etapil Lasnamäe kergejõustikuhallis võitis Altiuse klubi raudvara Henri Sool meeste 200 meetri jooksus 21,75ga kolmanda koha ja Vahur Viimne oli 23,94ga 16.

60 meetri tõkkejooksus sai 8,25ga lõpetanud Rauno Kirschbaum pronksikarva auraha ja Jaak Heinrich Jagorile kuulus seitsmes koht ajaga 8,47. Altiuse klubis spordimehe teed alustanud Roman Fosti sai 800 meetri distantsil 1.53,35ga parima eestlasena neljanda koha.

Meeste kuulitõukes pidi 16.04 kirja saanud Raido Kalbach leppima viienda kohaga ja kaugushüppes hõivasid noored pärnakad Rain Kask (6.70), Andre Ankru (6.67) ning Rivar Tipp (6.29) vastavalt kuuenda, seitsmenda ja kaheksanda positsiooni.

Naiste kõrgushüppes suutis Altiuse neiu Eleriin Haas ületada Lasnamäe hallis viiendat kohta väärt 1.74 ja 200 meetri sprindis oli endine Pärnu kalevlanna Kristi Kiirats 25,63ga kümnes.