> | Teavita veast

Võrkpall

Info
Võrkpall (inglise keeles "volleyball" 'lendav pall') on sportlik pallimäng, kus kaks võistkonda võistlevad võrguga poolitatud väljakul. Võistlusmängu eesmärgiks on saata pall üle võrgu vastaspoole mängijate väljakule nii, et see maanduks vastase väljakupoolel, läheks vastasmängija puudutusest väljaku piiridest välja või vastasmängija eksiks reeglite vastu. Pall pannakse mängu serviga. Mängija peab suunama palli edasi ühe puutega, kas kaasmängijale või vastase väljakupoolele. Samas peab takistama palli maandumist oma väljakupoolel. Võrkpall on üks väheseid pallimänge, kus mängijal puudub vahetu kontakt vastasvõistkonnaga. Selles mõttes sarnaneb mäng kõige rohkem indiacaga, aga ka sulgpalli ja tennisega, kus piirdeks on võrk.

Balti liiga kohtumine: TTÜ/Tradehouse ja Kohila VC/E-Service

Eesti meeste 2016.a. karikavõistlused: Järvamaa Võrkpalliklubi - Pärnu Võrkpalliklubi (0-3)

Varsti16:00
25MärtsVõrkpalli otsepilt: Balti liiga tšempion Rakvere sõidab veerandfinaali teises kohtumises külla Järvamaale>
Täna17:00
25MärtsVõrkpalli otsepilt: TTÜ võõrustab veerandfinaali korduskohtumises tugevat Pärnut>
Homme17:00
26MärtsVõrkpalli otsepilt: kaotusseisu jäänud Tartu võõrustab finaalseerias Kohilat>
Homme21:25
26MärtsKorvpalli otsepilt: Kotsar ja Lõuna-Carolina kohtuvad veerandfinaalis Floridaga>