Kaotusseisust välja tulnud ManU tõusis tabeliliidriks

Madis Kalvet
Javier Hernandez väravat tähistamas.
Javier Hernandez väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel tundis võidurõõmu Manchester United, kes alistas koduväljakul 3:1 tabelis viimasel kohal oleva QPRi.

Kohtumise esimene poolaeg lõppes väravateta viigiga ning kohtumist asus 52. minutil juhtima hoopis QPR, kui täpne oli Jamie Mackie. Seejärel sai oma ründemängu ladusamalt käima ka ManU, kui Jonny Evansi (64. minut), Darren Fletcheri (68. minut) ja Javier Hernandezi (72. minut) väravad tõid võidu hoopis ManU-le.

Manu tõusis tänu võidule turniiritabelis 30 punktiga liidriks, ühe kohtumise vähem pidanud Manchester City on 28 silmaga teine. Kolmandaks kerkis West Bromwich 26 punktiga ning neljas on Londoni Chelsea 24 punktiga. Seejuures on ka Chelseal üks kohtumine vähem peetud.