Testimisel viibiv Morozov aitas meeskonna võidule

Mariel Gregor
Endine Tallinna Levadia kapten Igor Morozov (rohelises).
Endine Tallinna Levadia kapten Igor Morozov (rohelises). Foto: Mihkel Maripuu

Poola kõrgliigas kolmandat kohta hoidvas Varssavi Polonias testimisel viibiv Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Igor Morozov aitas tänases sõprusmängus avapoolajal omade värava puutumatuna hoida.

Morozovi tuleviku seisukohast väga tähtsas mängus kohtus Polonia Poola esiliigaklubi Dolcaniga. Mängiti kaks 50-minutilist poolaega, vahendab Soccernet.ee.

Morozov tegi kaasa esimese poolaja, mille Polonia 1:0 võitis. Klubi kodulehe hinnangul tegi endine Levadia kapten soliidse esituse. Kokkuvõttes võitis Polonia 2:1.