R, 8.12.2023

Põgenemine Lasnamäel: luku taha pandud mees püüdis köie abil pageda

Hanneli Rudi
, Tarbija24 juhataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Mees püüdis voodiriietest köie abil pageda.
Mees püüdis voodiriietest köie abil pageda. Foto: Jekaterina Horoško

Facebookis levib eile Lasnamäel tehtud foto, kus on näha voodiriietest köie abil kaheksandalt korruselt laskuvat meest. Põgeneja sõnul pani naine ta korterisse kinni.

Pealtnägija Jekaterina rääkis venekeelsele Postimehele, et see juhtus eile u 13.30 majas, mis asub Läänemere tee 9 hoone vastas. «Ta hakkas laskuma kaheksandalt korruselt, üks korrusevahe tal õnnestus, kuid seitsmenda korruse juures ei pidanud lina vastu,» rääkis naine. Mees kukkus põõsastesse. Sündmuskohale tulid nii politsei kui kiirabi. Meedikud aitasid mehe jalule ja ta suutis käia.

Mees viidi kiirabiga ära, rääkis naine. Pealtnägija hinnangul vedas mehel seetõttu, et maha oli sadanud palju lund.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Ilmar Kahro sõnul said nad eile teate mehest, kes püüdis kaheksandalt korruselt laskuda.

Sündmuskohale saabus politseipatrull, kes tegi kindlaks, et maja kõrval maas lebab 35-aastane mees. Patrullivanem kutsus välja kiirabi ja kannatanu läks kiirabiautosse omal jala.

«Mehe sõnul pani naine ta korterisse luku taha. Kuna ta tahtis sõpradega kokku saada, siis otsustas ta korterist välja pääseda voodilinadest tehtud köie abil. Kuid köis ei pidanud vastu ja mees kukkus maja kõrval olevatesse põõsastesse.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles