Kaarel Täll
Mario Gomez
Mario Gomez Foto: SCANPIX

Müncheni Bayerni jalgpalliklubi jätkab võimsat minekut ning eile õhtul jõuti ülikindla võiduga Saksamaa karikavõistluste finaali.

Bayern alistas poolfinaalis kindlalt 6:1 Wolfsburgi meeskonna. Mario Mandžukić ja Arjen Robben viisid koduväljakul mänginud Müncheni meeskonna juhtima, kuid avapoolaja lõpus vähendas Diego vahe taas üheväravaliseks.

Teisel poolajal pani Bayern oma paremuse aga kindlalt maksma. 50. mintutil oli täpne Xherdan Shaqiri ja mängu lõpu eel sai kuue minuti jooksul kübaratrikiga hakkama Mario Gomez. Sellel hooajal vähe mänguaega teeninud Gomez tuli väljakule 77. minutil ning täpne oli ta 80., 83. ja 86. minutil.

Teise finalisti selgitavad täna Stuttgart ja Freiburg.