Kuusalu rattaralli võitsid Reijo Puhm ja Grete Treier

Täna sõidetud Filter Maanteekarikasarja avaetapi Kuusalu Rattaralli võitis tartlane Reijo Puhm (Rietumu-Delfin), vahendab rattaprofid.ee.

89 kilomeetri pikkuse põhisõidu umbes 20. kilomeetril põgenes peagrupist 11-meheline grupp, kuhu kuulusid Siim-Erik Alamaa, Gert Kivistik, Sander Sepa, Markku Ainsalu, Vahur Valvas, Ivo Suur, Kristen Kivistik, Karl-Arnold Vendelin, Kristjan Oolo, Reijo Puhm ja Janek Tombak.

Peagi jäi ette 10 meest, sest Gert Kivistik kukkus ja oli sunnitud katkestama. Paar kilomeetrit enne lõppu suutsid jooksikute grupist põgeneda Ainsalu ja Alamaa, kuid viimaseks kilomeetriks olid nad taas püütud.

10 mehe finišispurdis oli teravama jalaga Puhm, Tombak sai teise koha ning Suur oli kolmas.

Naiste arvestuses sai esikoha Grete Treier, kes oli üldarvestuses 15., kolm kohta tagapool lõpetanud Liisi Rist sai teise koha ning kolmas oli Kristel Koort (üldarvestuse 90.).

Loe portaali Rattaprofid online-ülekannet sõidust siit!