Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Toomas Huik

Permi Amkari hingekirja kuuluv Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev aitas Venemaa kõrgliiga teises voorus koduklubil Groznõi Terekiga 1:1 viigistada, andes viigiväravale resultatiivse söödu, vahendab soccernet.ee.

Võõrsil juba 12. minutil 0:1 kaotusseisu jäänud Amkar jõudis viigiväravani 55. minutil, kui vasakult äärelt tulnud Konstantin Vassiljevi karistuslöögi suunas peaga väravasse slovakk Martin Jakubko.

Paljuks muuks Vassiljev võimalust ei saanud, kui kümme minutit hiljem sekkus eestlase asemel mängu lätlane Vladimirs Kamešs. Liigatabelis jätkab Amkar kahe vooru järel hetkel nelja punktiga liidrina, kuid ligi pooltel meeskondadel on teine kohtumine veel pidamata.