Vitesse meeskonna löödud kapten Guram Kashia.
Vitesse meeskonna löödud kapten Guram Kashia. Foto: Ekraanitõmmis videost

Eesti väravavahi Marko Meeritsa koduklubi Arnhemi Vitesse langes eile õhtul Euroopa liigast välja ülimalt valusal moel, neljandal üleminutil löödud värava tõttu.

Vitesse ja Ploiesti Petrolul viigistasid avamängu 1:1 ja ka Hollandi klubi kodustaadionil peetud kordusmängus oli seis 90 minuti möödudes 1:1, mis tähendanuks lisaaega. Seejuures jäi Ploiesti 80. minutil platsile kümnekesi, kui kahe kollase kaardi tõttu eemaldati Jean Alcenat Sony.

Üleminutitel teeniti aga karistusala lähedalt karistuslöök ning Gheorghe Grozav keerutas selle madalalt ja teravalt Vitesse väravasse, kui mängukellal tiksus juba viies lisaminut.

Hooaja esimese poole endises koduklubis FC Floras laenul veetnud, kuid äsja tagasi Hollandisse siirdunud Meerits eurmängudes Vitesse koosseisu ei kuulunud.