Dmitrijev teenis punase kaardi, Hönefoss kaotas

Aleksandr Dmitrijev.

Eestlase Aleksandr Dmitrijevi leivaisa Hönefoss BK pidi Norra Adeccoligaenis vastu võtma kaotuse, kui võõrsil jäädi alla FK Haugesundile.

Kohtumine lõppes kodumeeskonna 3:2 võiduga, kuid eestlane teenis 73. minutil teise kollase kaardi. Esimese hoiatuse oli ta saanud 27. minutil, vahendab soccernet.ee.

Kohtumise avavärav sündis juba 2. mänguminutil, kui Haugesundi viis ette keskväljamehe Thomas Sørumi tabamus. Hönefoss suutis aga vastaste kiirest avaväravast toibuda, kui Andreas Tegströmi ja Christopher Leonidas Olseni tabamused andsid poolajavileks külalistele üheväravalise eduseisu.

Teise poolaja 14. minutil tõi võõrustajad mängu tagasi Burkina Fasos sündinud rootslase John Pelu täpne löök ning paar minutit pärast Dmitrijevi eemaldamist tõi kodumeeskonnale võidu Dag Roar Örsali tabamus.