K, 29.11.2023

Tartu üliõpilasteater alustab uut hooaega

Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tartu üliõpilasteatri  etendus "Sortsid" (lavastaja Kalev Kudu).
Pildil Vallo Toomla (vasakul) ja Peeter Piiri.
Tartu üliõpilasteatri etendus "Sortsid" (lavastaja Kalev Kudu). Pildil Vallo Toomla (vasakul) ja Peeter Piiri. Foto: Lauri Kulpsoo

Pärast suvepuhkust alustab Tartu üliõpilasteater oma üheksandat hooaega nii kodus kui ka mitmetel välisfestivalidel hinnatud etenduse «Sortsid» mängimisega Genialistide klubis.

Sellel aastal on etendust mängitud Belgias ja Marokos, ees ootab festival Minskis ja Saksamaal, Bochumis.Ettevalmistamisel on absurdi vanameistri E.Ionesco «Ninasarvik» (lavastaja Kalev Kudu), mille esietendus on Genialistide klubis 20.novembril.Sellest etendusest saab ka alguse teatri kolmeaastane ühisprojekt Belgia Liege Kuningliku Ülikooli teatriga.Järgmine esietendus on aprillis 2008, mil koostöös Ateena keskusega toob teater välja briti dramaturgi Sarah Kane «4.48 Psyhosis». Etenduse muusikalise ja kunstilise kujunduse teeb Kiwa.

Facebook
Comments
Tagasi üles