R, 1.12.2023

Väinamere parvlaevaliiklus läheb üle muudetud talvegraafikule

Berit-Helena Lamp
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Parvlaevaühendus Kuivastu ja Virtsu vahel.
Parvlaevaühendus Kuivastu ja Virtsu vahel. Foto: Raigo Pajula

Väinamere Liinide teatel kehtib alates teisipäevast, 5. jaanuarist Lääne-Eesti saarte ja mandri vahelistel parvlaevaliinidel muudetud talvine sõidugraafik.


Kuivastu-Virtsu liinil lülitatakse taas ohtlike ja eriveoste reisid tavagraafikusse, mis vähendab väljumiste arvu nädalas kaheksa võrra, teatas Väinamere Liinid.

Alates 5. jaanuarist jäävad tavagraafikust ära väljumised Kuivastust esmaspäevast neljapäevani kell 10.00 ning Virtsust esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 18.00 ja teisipäeviti kell 21.00, mis hakkavad teenindama ohtlikke veoseid. Nendele reisidele võetakse siiski piiratud arvul ka tavasõidukeid, kuid sinna ei saa osta e-pileteid ning laevalepääsu garanteerida ei saa.

Rohuküla-Heltermaa liinil väheneb nädalane reiside arv nelja väljumise võrra. Heltermaalt ei toimu reise neljapäevati kell 22.30 ja reedeti kell 18.30, Rohukülast jäävad ära reisid neljapäeviti 20.30 ja reedeti 16.30.

Triigi-Sõru liini sõidugraafikus väheneb nädalane reiside arv kahe võrra. Laupäeviti enam reise ei toimu, pühapäevale lisanduvad hommikused väljumised Sõrult kell 8.15 ja Triigist kell 9.30.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles