Madis Kalvet
Andres Oper
Andres Oper Foto: Peeter Langovits
Jaanuaris Hollandi kõrgliigaklubi ADO Den Haagiga liitunud Andres Oper kuulus eile õhtul esimest korda meeskonna algkoosseisu.

Oper tegi kaasa 73 minutit, aidates ADO koduväljakul 1:1 viigile Vitesse Arnhemi vastu. Lasse Lars Nilsson viis külalised 57. minutil juhtima ning Christiaan Kum viigistas seisu kaheksa minutit hiljem, kirjutab soccernet.ee.

ADO Den Haag jätkab 18 klubi konkurentsis 16. kohal, mis viiks nad hooaja lõppedes üleminekumängudele. Nende ees kindlat püsimajäämist tähistaval kohal on just Vitesse, kes edestab ADO-t ühe punktiga.