Tarvas suutis Bondarenko debüütmängus raskest seisust viigistada

Kadi Parts
Valeri Bondarenko.
Valeri Bondarenko. Foto: Arno Saar / Õhtuleht

Valeri Bondarenko oli täna esimest mängu Rakvere Tarva jalgpalliklubi peatreener ning Tarvas suutis FC Kuressaare vastu arvulises vähemuses olles kaheväravalisest kaotusseisust välja tulla.

Neljaminutiline periood avapoolaja lõpus (40.-43. minut) oli väga edukas Kuressaare jaoks, kes lõi lühikese ajaga kaks väravat ning saavutas tänu Joonas Ljaši punasele kaardile ka arvulise ülekaalu. Teisel poolajal jõudis aga kaks korda sihile Tarvas, tehes lõppseisuks 2:2, vahendas Soccernet.ee.

Liigatabelis paikneb Kuressaare neljandal ja Tarvas seitsmendal kohal. Ülejäänud esiliiga 18. vooru mängud on kavas homme ja ülehomme.