L, 1.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

PEETER OJA Stand-Up Etendus ''KUI LOLL VÕIB INIMENE OLLA''

PEETER OJA Stand-Up Etendus ''KUI LOLL VÕIB INIMENE OLLA''
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
PEETER OJA Stand-Up Etendus KUI LOLL VÕIB INIMENE OLLA


Autorid:

Peeter Oja, Mart Normet, Erik Moora

Muusika:

Sten Sheripov

Kunstnik:

Mihkel Uba

/

Ghostwalker

Produktsioon:

Karl Kermes

/

POINTPOINT Esitleb:2014. aasta kevadel läks Peeter Oja 40. päevaks kõrbesse paastuma ja Ülimat Tõde otsima. See oli ränk teekond…


Kuid, kui ta valgustatuna meie maailma tagasi jõudis, olid tema esimesed sõnad jalustrabavalt sügavad: „Mida aeg edasi, seda rohkem ma imestan, kui loll võib inimene olla.“Stand-up etendus „Kui loll võib inimene olla!“ on elu parimas vormis  Peeter Oja särav ja teravmeelne tõekuulutus elust Eestis, Eesti inimestest ja elust Peeter Ojana.Peeter Oja on tuntud, armastatud ja vihatud,  vilunud ühiskonnavaatleja, kelle kõrval kahvatub iga meie teadlane, ja kes teab, mis on Eestis mäda ammu enne seda, kui Marju Lauristin selle välja uurib.Seekord ei räägi Peeter poliitikutest, vaid iseendast ja meist kõigist. Ta räägib minust ja Sinust.

Aitab eneseabiõpikutest, sõbrannade ja naabrimeeste nõuannetest! Tule ja kuula, mida on meie kohta öelda tõelisel professionaalil. 


„Kui loll võib inimene olla!“ on 5.augustist 27. augustini Eesti parimates saalides etenduv

Peeter Oja

värske, teravmeelne, täpne ja enneolematult avameelne

Stand-Up Etendus.
Tagasi üles