Veepalliturniiri pronksimängus võitis Serbia Montenegrot

Boris Zlokovic (vasakul) Montenegro meeskonnast võitlemas Nikola Radjeniga Serbia koondisest. Foto: AFP / Scanpix

Pekingi olümpiamängude meeste veepalli pronksimängus võitis Serbia 6:4 naabrit Montenegrot.

Serbia haaras liidriohjad kohe esimesel veerandikul, mis võideti 2:0, poolajaks oli Serbia edu juba kolmeväravaline 4:1. Viimasele veerandikule mindi vastu juba serblaste 6:2 eduseisult ja Montenegro kaks vastuseta väravat kohtumise lõpptulemust enam ei muutnud.

Montenegrol jäigi nüüd Pekingi olümpial medaliarve avamata.
Serbia võitis Pekingis kokku kolm medalit.