Ojamaa oli penaltiseerias täpne, Motherwell langes siiski liigakarikast

Kadi Parts
Henrik Ojamaa Motherwelli särki esitlemas.
Henrik Ojamaa Motherwelli särki esitlemas. Foto: Facebook

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henrik Ojamaa laenuklubi Motherwell langes Šoti liigakarika kolmandas ringis konkurentsist, kaotades pärast 0:0 lõppenud normaalaega penaltitega 5:6 Hamilton Academicalile.

Liigatabelis kolmandal kohal olev Hamilton jäi 66. minutil vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Steven Hendrie. Motherwell ei suutnud enamusest aga maksimumi võtta, mis tähendas, et mäng läks lisaajale. Ojamaa alustas mängu pingilt, kuid vahetati 80. minutil Iain Vigursi asemel platsile, vahendas Soccernet.ee.

Lisaajal teenis varajase duši 'Welli Mark O'Brien, kes saadeti 102. minutil platsilt minema. Penaltiseerias sai jalga proovida ka Ojamaa, kes oma 11-meetri karistuslöögi realiseeris. Simon Ramsdeni penaltieksimus kustutas aga Motherwelli lootused liigakarikas edasi jõuda.