Motherwell andis viimasel hetkel eduseisu käest, Ojamaa lõi värava

Kadi Parts
Henrik Ojamaa (paremal)
Henrik Ojamaa (paremal) Foto: Motherwell, Facebook

Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell kohtus täna Šotimaa kõrgliigas Ross County meeskonnaga ja sai kirja 2:2 viigi.

Kodus mänginud Motherwell jäi avapoolaja üleajaminutitel 0:1 kaotusseisu, kuid teist poolaega alustati edukalt, kui 53. mänguminutil tõi 1:1 viigiseisu tabloole John Sutton. Vaid kuus minutit hiljem sai kodumeeskond juhtima ning värava autoriks oli Ojamaa. Motherwell suutis eduseisu hoida kuni teise poolaja normaalaja lõpuni, kuid 93. mänguminutil lasti endale viigivärav ära lüüa. Mäng lõppes seisuga 2:2.