Enda elu raskeks teinud Arsenal sai kümnekesi siiski võidu

Alexis Sanchez (esiplaanil) koos Olivier Giroud'ga väravat tähistamas.
Alexis Sanchez (esiplaanil) koos Olivier Giroud'ga väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga tänases 18. vooru viimases mängus alistas Londoni Arsenal 2:1 Queens Park Rangersi.

Ehkki juba üheksandal minutil oli Alexis Sanchezil suurepärane võimalus Arsenal juhtima viia, eksis ründaja penaltil. 37. minutil parandas tšiillane siiski vea ja kodumeeskond haaras eduseisu. Teise poolaja alguses tegi meeskonnale karuteene ründaja Olivier Giroud, kes eemaldati pealöögi tõttu punase kaardiga väljakult.

Tomaš Rosicky viis Arsenali sellest hoolimata 2:0 juhtima, kuid 79. minutil vähendas Charlie Austin penaltist QPRi kaotusseisu. Viigiväravat lüüa külalised siiski ei suutnud ja nii jätkab Arsenal pärast tänast kuuendal kohal, QPR on liigatabeli 16. real.