1182 Tallinna naiskond naasis Riiast kolmanda kohaga

Kadi Parts
Korvpall.
Korvpall. Foto: Peeter Kümmel

1182 Tallinna korvpallinaiskond võitis eile Molten Winter Cupi kolmanda koha mängus Riia RSU/Merksi skooriga 88:80.

Esimesel veerandaeg oli Tallinna naiskonna esituses veidi konarlik ning sellest tulenevalt jäädi avaveerandajal Läti klubist maha nelja punktiga (18:14). Siis leiti gaasipedaal ning osavad rünnakulahendused ja täpsed visked aitasid kaasa võimsale 32:17 veerandajale. Nii mindi poolajale 1182 Tallinna eduseisul 46:35, vahendas basket.ee.

Vaheajalt naastes andis RSU/Merks endast parima, et vahet vähendada, võites veerandaja 25:22, kuid sellest Tallinna naiskonna alistamiseks ei piisanud. Pärast viimast viigilist veerandaega (20:20) jäi tabloole seisuks 88:80 ning turniirilt saadi auhinnaks väärikas kolmas koht.

Merksi parimad punktitoojad olid Zane Eglite 18 p + 8 lp, Paula Langins 14 ja Kate Aizsila 13 p. Eilne parim skooritegija oli Mailis Pokk 31 punktiga, näidates suurepärast visketabavust (2 p 8/11, 3 p 3/5 ja vv 6/7). Pirgit Püü lisas 20 punkti ning Laina Mesila-Kaarmann ja Kerli Haas mõlemad 10 punkti.