Saalihokinaiskonna finaalturniir jätkub

Signe Ivask
Mängu parimad oli Meelike Terasmaa (0+2) (vasakul) ja Kati Kütisaar (3+0).
Mängu parimad oli Meelike Terasmaa (0+2) (vasakul) ja Kati Kütisaar (3+0). Foto: Erakogu

Naiste finaalseeria jätkub! Eile võitis 5:4 Sparta saalihokinaiskond maaülikoooli ja nelja võiduni kestva finaalseeria seis on nüüd 3:1.

Kui eelmise nädala finaalmängud kulgesid nii, et Sparta läks juhtima ja EMÜ võttis otsustavatel hetkedel järele ning realiseeris rohkem karistusviskeid, siis eilne mäng oli hoopis teisest puust.

11. minutiks oli EMÜ 4:0 juhtimas, kolm esimest väravat visati 8. minuti sees, kuid sellega püssirohi ka lõppes. Teisel kolmandikul viskas Sparta tagasi ühe värava, kuid kolmandal kolmandikul näitasid tallinlased visalt tahtmist ja oskusi ning viskasid neli väravat veel.

Mängu parimad oli Meelike Terasmaa (0+2) ja Kati Kütisaar (3+0). Tartu skoori panustasid Diana Klavan, Kaisa Aruaas, Liina Luih ja Edith Pärnik (1+0) ning Reti Väärt (0+1).