Tammeka jättis Narva Transi varju

Signe Ivask
Martin Miller (sinises) rünnakut üles ehitamas.
Martin Miller (sinises) rünnakut üles ehitamas. Foto: Kristjan Teedema

Laupäeva õhtul täitus Tamme staadion tuliste vutifännidega, kui murul astusid vastamisi Tammeka ja Narva Transi jalgpallimeeskond. Võit jäi koju 3:1.

Laupäevase mängu esimene poolaeg algas ühtlase mängupildiga, kus kumbki pool kohe domineerima ei asunud. Siis andis Tammeka ründaja Rasmus Tauts 24. minutil madala tsenderduse vasakult äärelt kesk- ja vasakkaitsjale Martin Hurdale, kes realiseeris selle väravaks. Viis minutit hiljem leidis ründava poolkaitsja Kristjan Tiiriku sööt üles Hurda, kes lõi Tammeka kasuks juba teise värava.