Aleksandr Latin saavutas Euroopa mängudel kõrge neljanda koha

Kadi Parts
Aleksandr Latin.
Aleksandr Latin. Foto: Kristjan Teedema

Aleksandr Latin tegi Bakuus toimuvatel Euroopa mängudel väga hea võistluse, kui teenis meeste triatlonis hinnatava neljanda koha.

Rattarajalt saabus Latin üheksases liidrigrupis ja jooksurajal suutis ta viimasel ringil veel mitmest konkurendist mööduda. Seejuures oli tal vaid nädalapäevad enne võistlust probleeme seljaga, vahendas ERR Sport.

Võistluse võitis britt Gordon Benson (1:48.31), kellele järgnesid hüvad jooksumehed Joao Silva Portugalist (+0.11) ja kohalik triatleet Rostislav Pevtsov (+0.33). Latin kaotas Bensonile 50 sekundiga.