Pildid ja video: Brasiilia staari rumal eksimus maksis poolfinaalikoha

Kadi Parts
Thiago Silva (paremal) mängis karistusalas käega.
Thiago Silva (paremal) mängis karistusalas käega. Foto: SCANPIX

Copa America turniiril langes eilse veerandfinaali järel konkurentsist Brasiilia meeskond, kuid turniiri ühe suursoosiku kaotuse järel on väljalangemisest rohkemgi pakkunud kõneainet Thiago Silva käitumine.

Nimelt oli Brasiilia eilset kohtumist 1:0 juhtimas, kui 70. minutil sai Silva hakkama rumala teoga ja mängis karistusalas selgelt käega. Paraguay teenis selle eest loomulikult penalti, mille realiseeris Derlis Gonzalez. Veerandfinaali normaalaeg lõppeski seisul 1:1 ja järgnenud penaltiseeria võitis 4:3 Paraguay, nii Silva kui teiste Brasiilia meeste jaoks sai turniir sellega läbi.