Pildid: uus liikluskorraldus Tammsaare teele kardetud ummikuid ei toonud

Täna hommikul oli olukord Tammsaare teel uuest liikluskorraldusest hoolimata rahulik.

Tammsaare tee Järvevana tee suunaline teepool Tondi tänavast kuni Järvevana raudteeülesõiduni on suletud tänasest kuni 9. augustuni. Ehkki uuenenud liikluskorraldus ummikuid ei toonud, on kohapeal siiski veidi segadust: Pärnu poolt tulevad sõidukid keeravad endiselt paremale Järvevana teele, ehkki see pääs on tänasest suletud. Eksimusest aru saanud ja seejärel tagasi pööranud autojuhid aga tekitavad seal väikese seisaku.

Remonditaval teelõigul korraldatakse tänasest kahesuunaline liiklus ühel (Tammsaare tee Mustamäe suunalisel) teepoolel. Liiklusele on alates tänasest suletud ka pääs Tammsaare teelt Pärnu maantee linnast väljuvale suunale ja pääs Pärnu maanteelt Järvevana teele.

Autojuhtidel palutakse hoolikalt jälgida ajutiselt paigaldatud liikluskorraldusvahendite nõudeid.

Esmaspäeva, 20. juuli tööpäeva algusest kuni 10. augusti tööpäeva lõpuni suunatakse liinide nr 20 ja 20A bussid kesklinna sõidusuunal ümbersõidule marsruudil Tammsaare tee, Tondi tänav ja Pärnu maantee. Ümbersõidul tehakse täiendav peatus Tondi tänaval paiknevas Marsi peatuses.

Liini nr 45 buss sõidab Suur-Sõjamäe suunal Tondi Selveri kaudu ringi kuna Pärnu maanteelt otse Järvevana teele ei pääse. Ümbersõit Tondi Selveri kaudu bussiliinile nr 45 ühtegi peatuse muudatust kaasa ei too, kuid bussi sõiduaeg pikeneb veidi.

Tammsaare tee remonditav teelõik ulatub  Järvevana tee raudteest kuni Tondi tänavani (välja arvatud ristmik). Lõigu pikkus on 1,45 kilomeetrit. Sõidutee asfalteeritav kattepind on 38 000 ruutmeetrit. Tööde projekti tegi T-Model OÜ, töid teostab AS TREF Nord. Ehitustööde maksumus on 1,34 miljonit eurot.

Tööde lõpptähtaeg on 21. september 2015.

Tagasi üles