Martial tegi Manchester Unitedi eest imelise debüüdi

Laura Kalam

Inglismaa kõrgliiga viiendas voorus alistas Manchester United kodustaadionil Liverpooli 3:1.

Esimesel poolajal ei suutnud kumbki meeskond teravaid olukordi luua. Teise poolaja 49. minutil viis Daley Blind kodumeeskonna aga juhtima. Lisaks teenis United penalti, mille 70. minutil Ander Herrera ka realiseeris.

84. minutil tärkas Liverpoolil taas lootus, sest Christian Benteke lõi käärlöögi David de Gea selja taha. Kaks minutit hiljem purustas Liverpooli lootused aga Manchester Unitedi särgis debüüdi teinud Anthony Martial, kes kindlustas Unitedile 3:1 võidu. 19-aastane prantslane pääses vahetusest platsile kohtumise 65. minutil.

Manchester United tõusis Premier League´i tabelis teisele kohale, Liverpool on jätkuvalt üheksas.