K, 6.12.2023

Tallinna Sadama kriminaalasja kõik kaheksa kahtlusalust on selgunud

Andres Einmann
, Eesti uudiste päevatoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ain Kaljurand ja Allan Kiil.
Ain Kaljurand ja Allan Kiil. Foto: Jaanus Lensment / Toomas Huik / Postimees

Tallinna Sadama kriminaalasjas on kahtlustatavaks tunnustatud kaheksa inimest - Ain Kaljurand, Allan Kiil, Tõnis Pohla, Toivo Promm, Kaido Tamberg, Anna Annikova, Üllar Raad ja Eno Saar.

Kaitsepolitsei kahtlustab neid kaheksat inimest altkäemaksu võtmises, altkäemaksu andmises või sellele kaasa aitamises ning rahapesus.

Postimehe andmetel nimetas kõigi kahtlusaluste nimed teisipäeval Tallinna ringkonnakohtus toimunud kohtuistungil advokaat Paul Keres, kes on Tallinna Sadama kriminaalasjas Ain Kaljuranna kaitsja.

Kaitsepolitsei kahtlustab Tallinna Sadama endist juhatuse esimeest Ain Kaljuranda ja endist juhatuse liiget Allan Kiili suures ulatuses altkäemaksu võtmises pikema aja jooksul. Altkäemaksu andmises kahtlustas kaitsepolitsei kolme inimest ja altkäemaksu andmisele kaasaaitamises veel kolme inimest.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles