Tartu Rock alistas kodus kindlalt Valga/Valka meeskonna

Kadi Parts
Tartu Rocki meeskond.
Tartu Rocki meeskond. Foto: Kristjan Teedema

Koduses korvpalli meistriliigas sai täna kindla võidu tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Rock, kes mängis kodusaalis üle Valga/Valka meeskonna.

Kohtumist 10:0 spurdiga alustanud Rock võitis avaveerandi 21:6, poolajaks säras tablool seis 50:25. Kolmanda veerandaja lõpus oli Tartu meeskonna edu 73:42 ning lõppskooriks vormistati 96:63.

Rocki parimana viskas 22 punkti Brian Harper, kelle arvele jäi ka üheksa lauapalli. 14 silma lisas Kristen Meister, 13 punkti jäi Tanel Soku arvele ning 12 silmaga panustas Gert Dorbek. Valga/Valka suurimaks skoorijaks oli 20 punktiga Jurijs Aleksejevs.