Manchester City päästis Meistrite liigas võidu üleminutitel

Kevin de Bruyne (paremal) tõusis mängus Sevilla vastu Manchester City kangelaseks. Foto: SCANPIX

Euroopa jalgpalli Meistrite liigas sai üliolulise võidu Manchester City, kes jäi kodus Sevilla vastu kaotusseisu, kuid pööras tänu vastaste omaväravale ja Kevin de Bruyne üleminutite tabamusele selle 2:1 võiduks. Manchester United viigistas võõrsil 1:1 Moskva CSKAga, PSG ja Madridi Real mängisid 0:0 viiki.

Mängud on alanud!

Esimene värav sünnib kohe, kui Nicolas Gaitan viib juba 2. minutil Lissaboni Benfica võõrsil Istanbuli Galatasaray vastu 1:0 juhtima.

Moskva CSKA asub kodus Manchester Unitedi vastu 15. minutil samuti 1:0 juhtima, kui värava lööb Seydou Doumbia! Anthony Martial mängib karistusalas selgelt käega ja kohtunik määrab penalti. David de Gea tõrjub küll Roman Eremenko löögi, ent Doumbia on esimesena jaol ja saadab palli võrku.

Malmö läheb kodus tänu Markus Rosenbergi 18. minuti väravale Donetski Šahtari vastu 1:0 ette.

Galatasaray viigistab 19. minutil Benfica vastu seisu 1:1-le, kui Andre Almeida põhjustab penalti ja selle realiseerib kindlalt Selcük Inan.

Saul Niguez viib Madridi Atletico 23. minutil kodus Meistrite liiga uustulnuka Astana vastu 1:0 ette.

Kuus minutit hiljem on seis juba 2:0 Atletico kasuks, sest 29. minutil on täpne Jackson Martinez.

Manchester City on jälle hädas, sest Sevilla asub 30. minutil võõrsil tänu ukrainlase Jevhen Konopljanka väravale 1:0 juhtima!

Galatasaray pole ennast lasknud Benfica kiirest avaväravast kõigutada, 33. minutil viib Lukas Podolski Türgi klubi 2:1 ette.

Aga Manchester City on kaotusseisus vaid loetud minutid, 36. minutil lööb Wilfried Bony Sevilla vastu 1:1 viigi!

Avapoolajad on lõppenud!

Kohe teise poolaja alguses ehk 46. minutil viib Bas Dost võõrsil Wolfsburgi PSV vastu 1:0 ette.

Kulub kümmekond minutit ja Max Kruse kasvatab 57. minutil Wolfsburgi eduseisu, 2:0

Madridi Atletico on võtmas kindlat võitu, Oliver Torres kasvatab 63. minutil nende eduseisu juba 3:0 peale.

Manchester United viigistab Moskvas mänguseisu, kui 65. minutil lööb tsenderduse peaga väravasse Anthony Martial.

Astana mängija Deniss Dedetško lööb õnnetul moel omavärava ja Atletico on ees juba 4:0.

Kevin de Bruyne toob esimesel lisaminutil Manchester Cityle kodus 2:1 võidu Sevilla üle!!!

MÄNGUD LÄBI!

A-grupp

• Paris Saint-Germain - Madridi Real 0:0
  • Malmö FF - Donetski Šahtar 1:0 (18. Rosenberg)

Tabeliseis: 1. Real 7 p, 2. PSG 7 p, 3. Malmö 3 p, 4. Šahtar 0p

B-grupp

• Moskva CSKA - Manchester United 1:1 (15. Doumbia - 65. Martial)
  • Wolfsburg - PSV 2:0 (46. Dost, 57. Kruse)

Tabeliseis: 1. Wolfsburg 6 p, 2. ManUnited 4 p, 3. CSKA 4 p, 4. PSV 3 p

C-grupp

• Madridi Atletico - Astana 4:0 (23. Niguez, 29. Martinez, 63. Torres, 89. ov Dedetško)
  • Istanbuli Galatasaray - Lissaboni Benfica 2:1 (19. pen Inan, 33. Podolski - 2. Gaitan)

Tabeliseis: 1. Benfica 6 p, 2. Atletico 6 p, 3. Galatasaray 4 p, 4. Astana 1 p

D-grupp

• Torino Juventus - Mönchengladbachi Borussia 0:0
  • Manchester City - Sevilla 2:1 (36. ov Rami, 90.+1. de Bruyne - 30. Konopljanka)

Tabeliseis: 1. Juventus 7 p, 2. ManCity 6 p, 3. Sevilla 3 p 4. Mönchengladbach 1 p