ManU kaotas punkte, ManCity ja Arsenal võidukad

Madis Kalvet
Yaya Toure (vasakul) täpne penalti tõi ManCity'le võidu.
Yaya Toure (vasakul) täpne penalti tõi ManCity'le võidu. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel teenisid võidulisa tabeli tippu kuuluvad Manchester City ja Londoni Arsenal.

ManCity oli koduväljakul 2:1 parem Norwich City’st. Võõrustajad asusid kohtumist 67. minutil Nicolas Otamendi tabamusest juhtima, kuid Joe Harti prohmaka järel tõi Cameron Jerome tabloole viigi. ManCity’le tõi aga võidu Yaya Toure täpne penalti 89. minutil. Eelnevas olukorras sai punase kaardi Russell Martin.

City võit oleks võinud olla veelgi suurem, kuid seitsmendal lisaminutil ei suutnud penaltit realiseerida võõrustajate serblasest kaitsja Aleksandar Kolarov.

Arsenal alistas samal ajal võõrsil 3:0 Swansea City. Tabamused said kirja Olivier Giroud (49. minutil), Laurent Koscielny (68. minutil) ning Joel Campbell (73. minutil).

Manchester United tegi samal ajal võõrsil 0:0 viigi Crystal Palace’iga. Heas hoos jätkab aga Leicester City, kes oli võõrsil 3:2 parem West Bromwich Albionist.

Turniiritabelis on ManCity’l liidrina koos 25 punkti, teine on Arsenal samuti 25ga ja kolmas Leicester City 22ga.