Hiddink ei suutnud Chelseat võidule tüürida

Ats Kuldkepp
Guus Hiddink.
Guus Hiddink. Foto: MATT DUNHAM/AP

Eelmisel nädalal peatreeneri kohalt Jose Mourinho vallandanud Londoni Chelsea pidas täna Inglismaa jalgpalli kõrgliigas esimese kohtumise hollandlase Guus Hiddinki käe all, kes juhendab tiimi hooaja lõpuni. Hiddinki esimene katsumus lõppes 2:2 viigiga, mis tehti Watfordiga.

Chelsea läks 32. minutil juhtima, aga 10 minutit hiljem realiseeris Troy Deeney Watfordi poolt penalti. Nigeeria ründaja Odion Ighalo viis külalised 56. minutil juhtima, kuid 65. minutil vastas Costa juba teise väravaga. Chelseal oli hiilgav võimalus kohtumine enda kasuks kallutada, kuid Oscar lõi 80. minutil penalti kõrge kaarega üle värava.

Kohtumisele neljamängulise võiduseeria pealt tulnud Watford on Premier League'i tabelis 18 mängiga kogutud 29 punktiga seitsmes, Chelsea on 19 punktiga 15. kohal.