Marek Lentsius saavutas EM-il 12. koha

Marek Lentsius
Marek Lentsius Foto: Ott Kallas/EJL

Rootsis Glani järvel peetud jääpurjetamise DN klassi Euroopa meistrivõistlustel saavutas Marek Lentsius 96. võistleja hulgas 12. koha. Esikahekümmnesse mahtus meie sportlastest veel Vaiko Vooremaa, lõpetades regati 13. tulemusega.

EM-i võistlussõidud toimusid reedel. Kolmapäeval ja neljapäeval sai takistuseks tuul tugevusega 14-20m/s, tänasel viimasel plaanijärgsel võistluspäeval oli tuult piisavalt, et viia läbi võistlused.

Kuldfliidis võistles ka Argo Vooremaa, kes sai 22. koha, Hardi Laurits 45. koha.

Finaalid hõbegrupis seilanutest lõpetas Karl-Robert Trink regati üldkokkuvõttes 91. koha.