Pärnu alistas Flora ja võitis kuuenda Superkarika

Kadi Parts
Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Naiste jalgpallihooaeg algas eile Superkarikafinaaliga, kus Pärnu JK naiskond suutis Tallinna FC Flora kindlalt 3:1 alistada.

Kohtumise kõik väravad löödi avapoolajal. Pärnu läks 23. minutil tänu Anastasija-Grazyna Shcherbachenia tabamusele kohtumist juhtima. Neli minutit hiljem oli penaltipunktil täpne Katrin Loo ning tõi tabloole viiginumbrid. 32. ja 42. minutil olid Pärnu poolelt resultatiivsed Anastassia Morkovkina ning teistkordselt Shcherbachenia. Teisel poolajal enam väravaid ei löödud ning lõppseisuks jäigi 3:1, kirjutas jalgpall.ee.

Pärnu jaoks oli tegemist kuuenda Superkarika võiduga.