Kadi Parts
Infoneti mängijad.
Infoneti mängijad. Foto: Tairo Lutter

Koduses jalgpalliliigas teenis täna võidu Infoneti meeskond, kes alistas Rakvere Tarva.

Kodus mänginud Infonet asus kohtumist juhtima juba teisel minutil, kui täpne oli Nikolai Mashichev. 18. minutil tõi Ofosu Appiah tabloole seisu 2:0 ning selle seisuga avapoolaeg lõppeski.

Tarvas vähendas 58. minutil skoori 1:2, kuid Vladimir Voskoboinikovi kaks väravat tegid lõppseisuks siiski 4:1.

Liigatabelit juhib Nõmme Kalju 19 silmaga, Infonet on 17 punktiga teine. Tarvas on seni kaheksast mängust kirja saanud ühe punkti ja paikneb kindlalt viimasel kohal.