Arsenal kaotas esiliiga meeskonnale, Liverpoolile taas kaotus

Madis Kalvet
Pettunud Londoni Arsenali peatreener Arsene Wenger.
Pettunud Londoni Arsenali peatreener Arsene Wenger. Foto: SCANPIX

Londoni Arsenal jäi eile liigakarika poolfinaali avakohtumises võõral väljakul 0:1 alla Inglismaa esiliigas pallivale Ipswich Townile.

Kohtumise ainsa värava lõi Tamas Priskin matši 78. minutil. Teise poolfinaali avakohtumises alistas West Ham United 2:1 Birmingham City.

Inglismaa meistrivõistlustel pidi järjekordse kaotuse vastu võtma Liverpool, kes jäi võõrsil 1:2 alla Blackpoolile. Liverpool asus kohtumist 3. minutil Fernando Torrese tabamusest juhtima, kuid Gary Taylor-Fletcheri ning DJ Campelli tabamused kindlustasid Liverpoolile võidu.

Liigatabelis asub Liverpool nüüd 25 silmaga 13. kohal ning Blackpool 28 punktiga üheksandal positsioonil.