TTÜ alistas Balti liigas tosina punktiga Rakvere Tarva

Kiur Akenpärg.
Kiur Akenpärg. Foto: Madis Sinivee

Korvpalli Balti liigas läksid vastamisi TTÜ ja Rakvere Tarvas, 74:62 võidu võttis pealinnameeskond.

TTÜ alustas võimsalt ja asus mängu 20:6 juhtima, võiteski esimese veerandaja 20:10. Siis aga lasti Tarvas mängu tagasi ja poolajapausile mindi vaid viiepunktilises eduseisus. Teisel poolajal kasvatas TTÜ siiski edu turvaliseks ja hoidis seda lõpuni.

Võitjatele tõi Sten Olmre 23 punkti, Joonas Järveläinen lisas 21 punkti ja võttis 9 lauapalli ning Kiur Akenpärg viskas 13 punkti. Tarvale tõi Justin Baker 20 punkti ja võttis 9 lauapalli, aga tegi ka kuus pallikaotust. Timo Eichfuss lisas 14 punkti ja Siim Markus Post 12 punkti.

B-grupis on nüüd nii TTÜ-l kui ka Rakvere Tarval kirjas kaks võitu ja kaks kaotust, mis annab neile seitsme meeskonna seas vastavalt viienda ja kuuenda koha.