Liivaku esimene ametlik algkoosseisu mäng tõi Sarajevole karikasarjas võidu

Kadi Parts
Frank Liivak FK Sarajevo särgis.
Frank Liivak FK Sarajevo särgis. Foto: FK Sarajevo

Eesti jalgpallikoondise ründav poolkaitsja Frank Liivak kuulus täna esmakordselt ametlikus mängus oma uue koduklubi Sarajevo põhikoosseisu, kui Bosnia ja Hertsegoviina karikavõistluste veerandfinaali avamängus alistati 2:0 Travnik.

Sarajevo mõlemad väravad riigi esiliigasse kuuluva Travniku vastu sündisid avapoolajal Amer Bekici viimasest puutest. Korduskohtumine peetakse nädala pärast Travniku kodustaadionil, vahendas Soccernet.ee.

Liivak sai kirja 57 minutit mänguaega ning teise poolaja alguses ohustas korra ka väravat, kuid vastaste puurilukk oli ülesannete kõrgusel.