Eesti noortekoondis viigistas Inglismaa kõrgliigameeskonna noortega

Rauno Sappinen.
Rauno Sappinen. Foto: Tairo Lutter

Eesti U21 jalgpallikoondis alustas ettevalmistust suvel algavaks EM-valiktsükliks Inglismaal, kui täna oldi vastamisi Burnley FC noortevõistkonnaga. Kohtumine lõppes 2:2 viigiga, vahendab jalgpalliliidu kodulehekülg.

Eesti läks kohtumist juhtima 5. minutil, kui täpne oli Rauno Sappinen. Burnley viigistas mänguseisu 26. minutil penaltist ning avapoolajal rohkem väravaid ei löödud.

Teise poolaja alguses läks Burnley mängu juhtima järjekordsest penaltist, kuid Eesti ei andnud alla. 89. minutil teenis Eesti samuti penalti, mille realiseeris Vlasiy Sinyavskiy.

U21 koondist ootab nüüd ees esimene maavõistlus uue peatreeneri Karel Voolaidi käe all, kui teisipäeval, 28. novembril kohtutakse võõrsil Šotimaaga. Mängu avavile kõlab Eesti aja järgi kell 21.30.

Eesti koosseis: 1 – Karl Johan Pechter (75. Vaikla), 2 – Marco Lukka, 3 – Henrik Pürg (67. Berggren), 4 – Märten Kuusk, 5 – Michael Lilander (67. Džumadil), 6 – Mihkel Ainsalu (60. Kaldma), 7 – Mark Oliver Roosnupp (60. Riiberg), 8 – German Šlein (60. Miller), 9 – Peeter Klein (56. Järva), 10 – Rauno Sappinen (63. Rande), 11 – Frank Liivak (56. Sinyavskiy).

Vahetuses: 12 – Andreas Vaikla, 13 – Alger Džumadil, 14 – Oskar Berggren, 15 – Sören Kaldma, 16 – Martin Miller, 17 – Vlasiy Sinyavskiy, 18 – Randin Rande, 19 – Herol Riiberg, 20 – Andre Järva.