Tiitlisoosik Chelsea alistas Costa väravate toel Southamptoni

Kadi Parts
David Luiz (esiplaanil) rõõmustamas meeskonna edu üle.
David Luiz (esiplaanil) rõõmustamas meeskonna edu üle. Foto: Nick Potts/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peeti eile õhtul üks kohtumine.

Liiga liider Chelsea asus Southamptoni vastu juhtima Eden Hazardi 5. minuti väravast, kuid 24. minutil tõi Oriol Romeu tabloole viigiseisu. Poolajapausile mindi siiski Chelsea 2:1 edus, kui esimesel üleajaminutil skooris Gary Cahill.

Teisel poolajal sai Chelsea poolt nii 53. kui 89. minutil jala valgeks Digo Costa, kelle väravad tegid seisuks juba 4:1. Kuigi neljandal üleajaminutil lõi Southampton ühe veel tagasi, võitis Chelsea mängu veenvalt 4:2.

Liigatabelis on Chelseal nüüd liidrina 78 punkti, ühe mängu vähem pidanud Tottenham on kogunud 71 silma.