Jääger realiseeris Norra karikasarjas otsustava penalti

Merili Luuk
Enar Jääger
Enar Jääger Foto: VALERENGA

Enar Jääger realiseeris Norra karikasarjas otsustava penalti ja aitas koduklubi Oslo Valerenga edasi, kui teises ringis oldi raskustes tugevuselt neljandasse liigasse kuuluva meeskonnaga.

Valerenga lõi esimesel poolajal kaks väravat, kuid teisel kolmveerandtunnil vastas samaga Krakeroy ning 90 minuti järel seisid tablool numbrid 2:2. Ka lisaaeg ei muutnud midagi ning võitja selgitamiseks läks vaja penaltiseeriat, kirjutab Soccernet.ee.

94. minutil mängu sekkunud Jääger asus penaltit seisul 2:2 lööma viimasena ehk kümnenda mehena ning tabas.

Kogu kohtumise kaasa teinud Nikita Baranovi kogduklubi Kristiansund alistas 4:0 Verdali, Taijo Teniste (30 min) tööandja Sogndal alistas 2:0 Raufossi.