Vajalikus mängus tuli raske võit

Andris Tammela
Kulus 57 minutit, enne kui pärnulannad said pärast Anastassia Morkovkina (nr 7) väravat juubeldada. Foto: Madis Sinivee

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond alistas pühapäeval naiste jalgpalli Balti liigas Rannastaadionil Leedu tugevuselt teise naiskonna Kaunase Žalgirise 2:0.

Kuigi pärnulannad kontrollisid kogu mängu, ei õnnestunud neil vastaste väravalukku kuidagi lahti muukida. Esimesel poolajal luhtas PJK ridamisi võimalusi ja tasemel oli ka Žalgirise väravavaht Klaudija Savickaite.

Poolaja keskel avanes leedukail vasturünnakust väljavaade koguni ise mängu juhtima minna, kuid PJK väravaht Elis Meetua tõrjus Kamile Vaičiulaityte löögi.