Vähemuses mänginud Sillamäe Kalev teenis magusa võidu

Silver Tabo
Sillamäe Kalevi mängijad (valges).
Sillamäe Kalevi mängijad (valges). Foto: PEETER LANGOVITS/PM/SCANPIX

Eesti jalgpalli meistriliiga 18. vooru avakohtumises sai ülimalt magusa võidu Sillamäe Kalev, kes suutis arvulisest vähemusest hoolimata alistada tänu Pavel Aleksejevi 90. minuti väravale 1:0 Viljandi JK Tuleviku.

Sillamäe jäi väljakule kümnekesi pärast seda, kui nende mängijale Artjom Davõdovile 80. mänguminutil teist kollast kaarti näidati, mistõttu pidi 18-aastane kaitsja platsilt lahkuma.

Valusast löögist hoolimata võis kohtumise lõpuvile kõlades rõõmustada Sillamäe meeskond, kuna 90. minutil sai jala valgeks Pavel Aleksejev.

Liigatabelis tõusis tänu kolmele võidupunktile Sillamäe praegu seitsmendale kohale 16 punktiga, kui mööduti ühe silmaga Paide Linnameeskonnast. Viljandi Tulevik hoiab kümne punktiga üheksandat positsiooni, edestades kolme silmaga punase laterna rollis olevat Pärnu JK Vaprust.

Homme kell 19 algavale Narva Transi ja Paide Linnameeskonna vahelisele mängule on võimalik kaasa elada Postimehe otseülekande vahendusel SIIN.