Uskumatu: Oper ei vajanud seekord väravaks minutitki

Kris Ilves
Andres Oper.
Andres Oper. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondie suurim väravakütt (38 väravat) Andres Oper pidas Eesti tugevuselt kolmandas liigas (Esiliiga B) mängiva Viimsi JK eest oma kolmanda ametliku kohtumise. Teiseks poolajaks mängu sekkunud Operil kulus värava löömiseks vähem kui minut.

Kalevi Keskkstaadioni kunstmuruväljakul Viimsit võõrustanud Tallinna Kalevi U21 võistkond võitis avapoolaja 3:0. Eelmises kahes mängus värava ja resultatiivse sööduga hiilanud 39-aastase Operi tabamus teise kolmveerandtunni alguses (46. minutil) tegi seisuks 3:1. Selle tulemusega matš ka lõppes.

Kaotusest hoolimata säilitas Viimsi liigatabelis seitsmenda koha. Järgmises voorus minnakse koduväljakul vastamisi Tartu JK Tammeka U21 võistkonnaga. See mäng leiab aset 29. juulil.