Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Postimehe ristsõna: 7. august 2017

Auhinnamäng!

PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Sel nädalal toimub Postimehe veebiristsõnadele auhinnamäng. Lahenda kõik ristsõnad esmaspäevast pühapäevani ja seejärel saada lahendus meiliga aadressil ragistaja@ragistaja.ee.

Kui tavapäraselt saab lahendaja pärast ristsõna täitmist õige lahenduse korral teate "Tublilt täidetud!", siis auhinnamängu nädalal ilmub vastava teatena mingi tähtede ühend, mis on silp suuremast sõnast. Kokku ilmub seitse erinevat silpi, nt esmaspäeval RAT, teisipäeval TU, kolmapäeval LA, neljapäeval SI, reedel LU, laupäeval DEK ja pühapäeval OON. Lahendaja ülesanne on neist silpidest moodustada sõna, mis ongi auhinnamängu vastuseks. Toodud näites oleks vastussõnaks TULUDEKLARATSIOON.

Lahendusi on võimalik saata kuni esmaspäevani, 14. augustini kell 11:00. Samal päeval toimub auhinnavõitja loosimine ning võitja nimi avaldatakse pärast loosimist vastavas veebiartiklis. Võitjat teavitatakse meili teel. Auhinnaks on ristsõnaajakiri "Parim" ning ristsõnaajaleht "Paremale ja Alla", mille autoriteks on Postimehe ristsõnakoostajad.

Head lahendamist ja loosiõnne!

Tagasi üles