Immobile kümne minuti kaabutrikk lõpetas Milani ilusa seeria

Siim Kaasik
Ciro Immobile
Ciro Immobile Foto: Insidefoto/imago/Insidefoto

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas Lazio 4:1 AC Milani, kinkides viimasele hooaja esimese kaotuse.

Hooaja esimesed kuus mängu võitnud – kaks Seria A-s, neli Euroopa liigas – Milan jäi kaotusseisu mängu 38. minutil, kui Ciro Immobile realiseeris penalti. Immobile lõi poolajaks veel ühe Milani riietusruumi kaasa ning poolajapausilt tulles sai kirja ka oma kolmanda värava. Mängu 50. minutiks, viis Luis Alberto Lazio juba 4:0 juhtima.

Milani auvärava lõi Riccardo Montolivo. Kuigi Lazio kirjutas tabelisse kolm väärtuslikku punkti, jäädakse järgmiseks mänguks ilma Marco Parolost, kes teenis kohtumise lõpuminutitel teise kollase kaardi ning saadeti väljakult minema.