Patraili koduklubi alistas kolmekordse Meistrite liiga võitja

Merili Luuk
Mait Patrail
Mait Patrail Foto: Strohdiek /Eibner-Pressefoto/imago/Eibner

Mait Patraili koduklubi TSV Hannover-Burgdorf jõudis Saksamaa käsipallikarikavõistlustel veerandfinaali, kui kaheksandikfinaalis saadi 24:22 jagu THW Kielist.

Veel viis minutit enne kohtumise lõppu oldi 21:22 kaotusseisus, kuid Hannoveri mehed suutsid kolmekordse Meistrite liiga võitja vastu kastanid tulest välja tuua. Seljavigastusest paranenud Patrail viskas ühe värava ning andis üleplatsimehena kuus resultatiivset söötu.

Dener Jaanimaa koduklubi MT Melsungen pudenes konkurentsist, sest koduväljakul alistuti 22:27 SC DHfK Leipzigile. Jaanimaa viskas neli väravat ning andis kolm resultatiivset söötu.