Kris Ilves
Londoni Arsenali mängijad võiduväravat tähistamas.
Londoni Arsenali mängijad võiduväravat tähistamas. Foto: MATTHEW CHILDS/Action Images via Reuters

Jalgpalli Euroopa liiga varaõhtustes mängudes oli üllatustulemusele lähedal Serbia meeskond Crvena zvezda, kui koduväljakul tunnistati Londoni Arsenali nappi 1:0 paremust.

Teise ešeloniga mänginud Inglismaa meeskond pani oma paremuse maksma kohtumise lõpus, kui osava käärlöögiga toimetas mänguvahendi väravasse Olivier Giroud. Mõned minutid enne prantslase tabamust jäid võõrustajad kümnekesi, sest teise kollase kaardi teenis Milan Rodic.

Kevadel Prantsusmaa meistrivõistlustel pronksise autasu teeninud Nice haaras koduväljakul Rooma Lazio vastu juhtohjad neljandal minutil, kui Wesley Sneijderi söödu realiseeris väravaks Mario Balotelli. Minut hiljem viigistas mänguseisu Felipe Caicedo. Teisel poolajal lõid külalised kaks väravat ning võitsid kohtumise 3:1.

Kuus aastat tagasi Rootsi tugevuselt neljandas liigas mänginud Östersunds teenis alagrupiturniiril seitsmenda punkti, kui mängis koduväljakul 2:2 viiki Athletic Bilbaoga. Külalismeeskond seadis lõppseisu tabloole alles 89. minutil.