Rooba koduklubi on Meistrite liiga eel nigelas seisus

Kris Ilves

Jäähoki Soome meistrivõistlustel tabas järjekordne hoop Robert Rooba koduklubi: Jyväskylä JYP tunnistas kodujääl mänginud Rauma Lukko nappi 3:2 paremust.

JYP haaras juhtohjad esimese kolmandiku viimasel minutil, kuid lubas teisel kolmandikul Lukkol viigistada. Võõrustajad asusid otsustaval perioodil omakorda juhtima, kui viskasid lühikese aja jooksul kaks väravat, JYP vastas vaid ühega.

Liigatabelis paikneb Jyväskylä esindusmeeskond 30 punktiga kuuendal positsioonil, kuid on jälitajatest pidanud ühe kohtumise rohkem. Reedel minnakse vastamisi neljandal kohal paikneva Tampere Tapparaga.

Sama meeskonnaga ristatakse mõõgad oktoobrikuu viimasel päeval Meistrite liiga 16 parema hulgas. Korduskohtumine leiab aset 7. novembril.