Fotod ja video: Raekoja plats ümbritseti betoonist terroritõketega

Raekoja platsile suunduvad tänavad on betoontuvidega tõkestatud, et ära hoida võimalikke kaubikurünnakuid.

Kauba- ja prügiveoautodele, operatiivsõidukitele ning kohalikele elanikele on võimaldatud ligipääs Raekoja platsiga piirnevate parkimiskohtadeni Kullasepa tänava kaudu, kus on betoontuvide vahelt võimalik väikesel kiirusel siksakiliselt läbi sõita, teatas transpordiamet.

«Nagu sai lubatud, on Raekoja plats tänaseks suletud niimoodi, et ükski auto ei saa sinna sõites suurt kiirust üles võtta. Nüüd on kuusk paigas, jõuluturg on ka enam-vähem paigas. Autod saavad sõita mööda Kullassepa tänavat ja seal on liikumistee S-kujuline, nii et seal autodega kiirendada ei saa. Vaadates maailma sündmusi, siis viimati vist Saksamaal tehti kahjutuks üks kodanik, kes plaanis autoga kuskil inimeste hulka sõita. Nii et see oht on Euroopas endiselt olemas ja me peame selleks valmis olema,» rääkis abilinnapea Kalle Klandorf.

Koos jõulukuusel süttivate tuledega kuulutatakse jõuluturg Raekoja platsil avatuks reedel, 17. novembril kell 17 ja seda saab külastada traditsiooniliselt kuni kolmekuningapäevani, 6. jaanuarini.

Tagasi üles
Back